13.ULUSAL HEPATO GASTROENTEROLOJİ KONGRESİ

07.01.2016 12:02Sayın Meslektaşlarımız,
 
Hepato Bilio Pankreatoloji Derneği tarafından 27 Nisan – 01 Mayıs 2016 tarihleri arasında Antalya Gloria Hotel’de düzenlenecek olan “13.Ulusal Hepato Gastroenteroloji Kongresi” ne sizi davet etmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Standartlarımızı artırarak bu yıl da geçmiş yıllarda yaptığımız kongrelerden bir basamak daha önde ve daha başarılı bir kongre yapmayı planlamaktayız. Her zaman olduğu gibi kendi sahasında isimleri dünyaca öne çıkmış bilim insanlarını davet ediyoruz.

Sizlerden aldığımız güçle, giderek artan azim ve kararlılığımız ile yolumuza devam ediyoruz. Kongremizde Gastroenteroloji’nin en sıcak konularının, en deneyimli bilim insanları tarafından size ulaştırılması için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ayrıca bu kongredeki kurs günümüzde uygulamalı gastroenteroloji yeni metodlarlı da programa eklenmiştir.

Sosyal programlar ve kongre sürprizleri ile renklenecek kongremizin verimli geçmesi siz değerli meslektaşlarımızın katılım ve katkıları ile mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra Antalya’nın tarihi ve doğal güzelliklerini doya doya yaşayabileceğiniz zengin programlar kongremize renk katacaktır.

Bu düşünceler ışığında; 27 Nisan – 01 Mayıs 2016 tarihleri arasında Antalya Gloria Hotel’de gerçekleştirilecek olan 13.Ulusal Hepato Gastroenteroloji Kongresi’nde sizleri aramızda görmeyi umuyor, değerli katkı ve katılımlarınızı bekliyoruz.
 
Saygılarımla,

Prof. Dr. Hasan ÖZKAN
Kongre Başkanı

www.hebipa2016.org

Bu haberi sosyal ağlarda paylaşın